
Grupa Transition Technologies
to zespół uzupełniających się firm, których wspólnym mianownikiem są zaawansowane technologie IT.
2000+pracowników
24
biura
11
spółek
30latdoświadczenia
DLACZEGO WARTO
NAM ZAUFAĆ?
Grupa Transition Technologies
to zespół uzupełniających się firm, których wspólnym mianownikiem są zaawansowane technologie IT.
30 lat działalności pozwoliło nam na zbudowanie prężnie działającego ekosystemu przedsiębiorstw, które specjalizują się w dostarczaniu produktów
i usług IT do wybranych sektorów: energetyki, gazownictwa, przemysłu 4.0.
oraz nowoczesnej medycyny.
Oprogramowanie TT działa w takich elektrowniach jak: Taichung (Tajwan) - jednej z największych elektrowni na świecie, Young Hung Do (Korea Południowa), Praire State (USA), Elektrownia Rybnik (Polska).
Potencjał naszych inżynierów wykorzystują takie firmy jak BMW,
Catterpillar, Airbus, Vestas, Roche czy ABB.
Nasz dział badawczo-rozwojowy stworzył aplikacje wspierające osoby z dysfunkcjami wzroku,
a także aktywnie uczestniczy w projekcie mającym na celu przygotowanie urządzenia do wstępnego samodzielnego badania dzieci przy użyciu algorytmów sztucznej inteligencji.
5 pracowników
Powstaje Transition Technologies Sp. z o.o. w Warszawie.
22 pracowników
Otwarcie biura w Ostrowie Wielkopolskim. Nawiązanie współpracy z Oracle, Microsoft oraz IBM.
45 pracowników
Przekształcenie firmy w Spółkę Akcyjną.
94 pracowników
Powstaje pierwsze zagraniczne biuro sprzedażowe w Niemczech.
141 pracowników
Otwarcie biura w Łodzi oraz we Wrocławiu.
179 pracowników
Początek tworzenia Grupy Kapitałowej poprzez wydzielenie spółki TT USA Inc. w Pittsburgu.
227 pracowników
Otwarcie biura w Białymstoku. Pierwszy udział w targach E-world energy and water Essen, Niemcy. Software house - pierwsze biuro dla klienta zewnętrzenego.
352 pracowników
Uzyskanie statusu Centrum Badawczo-Rozwojowego. Powstanie aplikacji Seeing Assistant.
575 pracowników
Otwarcie biura w Lublinie. Rozszerzenie GK TT o kolejną spółkę Promison Sp. z o.o.. Rozpoczęcie współpracy z Roche.
602 pracowników
Otwarcie biur w Kielcach oraz w Koszalinie.
672 pracowników
Wydzielenie ze struktur GK TT spółki Transition Technologies Managed Services.
850 pracowników
Otwarcie biur sprzedażowych w Wielkiej Brytanii i Szwecji. Wydzielenie ze struktur GK TT spółki Transition Technologies PSC.
1200 pracowników
Wydzielenie ze struktur GK TT spółki Transition Technologies Advanced Solutions. Otwarcie nowych biur w Krakowie i Kuala Lumpur w Malezji (TTMS Software SDN BHD), Zielonej Górze (TTPSC).
1400 pracowników
Wydzielenie ze struktur GK TT spółki Transition Technologies Control Solutions oraz spółki Transition Technologies Ukraina z siedzibą w Kijowie. Otwarcie nowych biur w Rzeszowie, Poznaniu i Tarnowie.
1600 pracowników
Wydzielenie ze struktur GK TT spółki Transition Technologies-Software. Powstanie nowej spółki TTPSC Asia Ltd. z siedzibą w Tajwanie.
1800 pracowników
Otwarcie nowego biura w Mińsku na Białorusi (TT-AS). Start programu TTgoesGREEN.
Dynamiczny rozwój segmentu prosumenckiego oraz reforma rynku energii elektrycznej w Polsce tworzą wyzwania, ale również otwierają nowe możliwości dla firm z sektora energetycznego.
Transition Technologies PSC, największa spółka Grupy Kapitałowej Transition Technologies, podpisała umowę inwestycyjną o przejęciu pakietu kontrolnego polskiej firmy Algomine, specjalizującej się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań informatycznych do monetyzacji potencjału danych.
Grupa Kapitałowa Transition Technologies systematycznie rozbudowuje swoje struktury na całym świecie, stając się firmą międzynarodową. Właśnie otworzyła w Niemczech oddział jednej ze spółek Grupy – Transition Technologies PSC. Nowy podmiot, Transition Technologies PSC Germany GmbH z siedzibą w Monachium, odpowiedzialny będzie za rozwój i dostarczanie kompleksowych usług i systemów informatycznych dla firm przemysłowych na rynku niemieckim.
Transition Technologies jako dostawca rozwiązań informatycznych bierze udział w międzynarodowym projekcie One Network for Europe (OneNet), którego celem jest stworzenie wspólnych dla Europy rozwiązań dla rynku energii. Na działania polscy partnerzy otrzymali 1 424 147 euro dofinansowania z Horizon2020, a ich realizacja przewidziana jest na 36 miesięcy.
Każdego roku zwyciężamy w różnorodnych konkursach. Dzięki dużemu zaangażowaniu naszych pracowników, za każdym razem udaje nam się wygrać setki nagród nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Tutaj wyróżnimy 4 najważniejsze dla nas!
Optymalizator SILO został zaprezentowany na wystawie w Kazachstanie jako jeden z 13 najnowocześnioejszych projektów z całego świata
21 miejsce spośród 700 firm IT w Rankingu TechReviewer - TTMS
Nagroda 'Top Pracodawca Polski Wschodniej'.
Specjalna nagroda publiczności pezyznana przez czytelników PulsHR.pl.